وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 30 شهريور 1400 ساعت 19:15   |   کد مطلب: 41910
فرمانده انتظامی ملایر از بازداشت چهار سارق، سه اوباش و ۱۵ سوداگر مرگ با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، محمدباقر سلگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان ملایر اظهار کرد: در همین ارتباط اعضای باند سه نفره سارقان حرفه‌ای خودرو شناسایی و در دو مرحله عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان بازداشت شدند.

وی گفت: در بازرسی از پاتوق متهمان یک دستگاه خودروی مسروقه کشف و مقادیر قابل توجهی قطعات اوراق شده خودروهای سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی ملایر افزود: در ادامه این طرح، در بازرسی از هشت باب مغازه متخلف، یک‌هزار و ۱۱۷ عدد قرص غیر مجاز و ۱۶ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق کشف و این مغازه‌ها توسط ماموران پلیس امنیت عمومی پلمب شد.

وی با اشاره به اینکه در این ماموریت، یک سارق که اقدام به سرقت گوشی می‌کرد، توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد، افزود: در این طرح، سه اوباش فراری و تحت تعقیب قانون نیز در نقطه‌ای از شهر ملایر شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

سلگی بیان کرد: در ادامه نیز ۱۵ نفر از توزیع‌کنندگان مواد مخدر در محلات مختلف نیز دستگیر و مقادیری مواد مخدر تریاک و هروئین به همراه ادوات استعمال مواد مخدر از آن‌ها کشف شد.

وی تصریح کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به منظور پاکسازی و افزایش ضریب امنیت محلات حاشیه شهر، سر لوحه کار یگان‌های اجرایی شهرستان قرار دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت