وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 27 شهريور 1400 ساعت 14:18   |   کد مطلب: 41883
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، آیین نمادین انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس استان در دبیرستان دخترانه شهید «حجه فروش» ناحیه ۲ همدان برگزار شد.

به گزارش نافع، «محسن محمدی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: هدف از برگزاری این انتخابات نمادین، اهتمام بیش از پیش به مشارکت اولیا و بهره مندی از توانمندی، تخصص و مهارت های آن‌ها در حوزه های آموزشی و پرورشی است.

وی اظهار داشت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان مهرماه سال جاری به صورت مجازی در مدارس استان برگزار خواهد شد.

محمدی عنوان کرد: این حضور بیانگر این است که اولیا برای تعلیم و تربیت فرزندان خود ارزش قائل هستند و این حضور باید تداوم داشته باشد.

وی نقش انجمن اولیا و مربیان مدارس را در موفقیت امر تعلیم و تربیت دانش آموزان بسیار مهم دانست و افزود: امسال نقش انجمن اولیا و مربیان و حضور مستمر آن ها در مدارس نسبت به سال‌های گذشته بسیار با اهمیت‌تر است.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: باتوجه به اینکه بیش از ۲۰ ماه، فعالیت بیشتر مدارس پرجمعیت به صورت غیرحضوری است، امسال نقش اولیا در مدارس نسبت به سال‌های گذشته متفاوت خواهد بود.

پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید بیش از ۳۰۰ هزار دانش آموز در مدارس استان همدان تحصیل کنند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما