وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 26 شهريور 1400 ساعت 17:44   |   کد مطلب: 41882
امام جمعه موقت شهر همدان گفت: افزایش محسوس واردات واکسن طی یک ماه گذشته ثابت کرد که اولویت و اراده دولت سیزدهم مقابله برای ریشه کنی کرونا و انجام واکسیناسیون برای حفظ سلامت مردم است.

به گزارش نافع، حجت الاسلام «محمد جوادی» در خطبه های نماز جمعه این هفته همدان، اظهار داشت: با گذشت ۱۷ ماه از شیوع ویروس کرونا تنها ۱۹ میلیون دز واکسن در کشور تزریق شده بود که با روی کار آمدن دولت سیزدهم بیش از ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا وارد شده است.

وی با اشاره به اینکه از زمان آغاز فعالیت دولت سیزدهم، قیمت سیمان و آهن نیز به طور محسوسی کاهش یافته است، گفت: دولت جدید با هوشیاری و برنامه ریزی دقیق و تمرکز می‌تواند مشکلات اقتصادی را برطرف کند.

امام جمعه موقت شهر همدان در ادامه با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، افزود: تاریخ ایران و جهان هیچ‌گاه حماسه دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را فراموش نخواهد کرد.

حجت الاسلام جوادی اظهار داشت: شهادت طلبی، ایستادگی و جان‌فشانی رزمندگان انقلابی ایران همچون کوهی مانع رسیدن دشمن به هدف‌های خود و تحمیل شکستی سخت به استکبار جهانی شد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس یک گواهی برای تاریخ بود که ملت ها می‌توانند حتی با دست خالی از هویت و آرمان های خود دفاع کنند، افزود: یاد شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع سلامت برای نسل های آینده ثبت و ماندگار است.

امام جمعه موقت شهر همدان همچنین با اشاره به برگزاری کنگره آیت الله شهید مدنی، گفت: ایشان یک مجتهد انقلابی بود که در عرصه های اجتماعی نیز فعالیت گسترده و چشمگیری داشت.

حجت الاسلام جوادی همچنین با گرامیداشت یاد آیت الله سید محمود طالقانی،اظهار داشت: ۱۹ شهریور سالروز وفات بزرگ مردی است که در وصف اش خمینی کبیر(ره) لقب ابوذر زمان را به وی داد و زبان گویای او را برنده تر از شمشیر مالک اشتر دانست.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما