وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 26 شهريور 1400 ساعت 17:42   |   کد مطلب: 41877
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنجشنبه شب پس از شرکت در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان، از مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا شهر همدان دیدن کرد.

به گزارش نافع، «بهرام عین اللهی» با حضور در این مرکز آموزشی درمانی عملکرد این مرکز را در خصوص نحوه ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا و رضایت مندی بیماران و همراهان آنان بررسی کرد.

بازدید وزیر بهداشت از مرکز سینا با توجه به نقش بیمارستان آموزشی در ارتقای آموزش‌های بالینی و دستیابی به اهداف نظام سلامت انجام شد.

وزیر بهداشت با همراهی رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان از بخش‌های مختلف این مرکز از جمله اورژانس و آی سی یو (بخشهای ایزوله ۱ و ایزوله ۲ ) دیدن کرد.

مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا شهر همدان در سال ۱۳۰۲ برای پذیرش بیماران روانپزشکی تاسیس شد.

هم اکنون این مرکز با ۱۲ بخش درمانی شامل بخش‌های روانپزشکی زنان و مردان، بخش نرولوژی، بخش آی.سی.یو، عفونی، مسمومین، جراحی عمومی، جراحی چشم پزشکی،اورژانس، پوست و واحدهای پاراکلینیکی شامل رادیولوژی، سی .تی.اسکن، آزمایشگاه، سونوگرافی، نوار مغز، نوار عضله، آندسکوپی، گفتار درمانی، ECT، اسپیرومتری، پاتولوژی و روانشناسی  است.

دکتر «بهرام عین‌اللهی»، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز پنجشنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت اپیدمی کرونا در استان وارد همدان شد. بازدید از بیمارستان فرشچیان و روند واکسیناسیون در تالار قرآن شهر همدان از جمله برنامه‌های وزیر بهداشت در استان بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما