وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 1 مرداد 1400 ساعت 23:32   |   کد مطلب: 41511
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از آبرسانی سپاه همدان به مناطق محروم خوزستان خبر داد و گفت: مردم برای نذر آب در دو بخش تهیه آب معدنی و خرید تانکرهای کوچک ۱۰۰۰ لیتری همراه بسیج مردمی باشند.

به گزارش نافع، سردار مهدی فرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان اظهار کرد: با توجه به چالش و مشکلات مربوط به آب در بخش هایی از استان خوزستان، سپاه انصارالحسین(ع) استان نیز توان خود را برای خدمت رسانی به مردم گسیل داشته است.

وی گفت: تانکرهای ۲۰ هزار لیتری سپاه استان همدان برای آبرسانی و ارائه خدمات به مردم خوزستان در این استان حضور دارند و به آبرسانی در شایگان مشغوله هستند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه تهیه یک محموله بزرگ از آب معدنی و ارسال آن طی امروز برای کمک به حل مشکل خبر داد و از مردم و خیرین استان دعوت کرد برای نذر آب در دو بخش تهیه آب معدنی و خرید تانکرهای کوچک ۱۰۰۰ لیتری چون همیشه همیار و همراه بسیج مردمی باشند.

وی با تاکید بر اینکه مشکل آب در مناطق محدودی از خوزستان وجود دارد بیان کرد: به لطف خدا و همت جهادی بسیجیان و مردم مومن ایران اسلامی بخش اعظم این مشکل به صورت موقت حل شده و تلاش می‌شود تا تمهیدات حل دائمی آن فراهم شود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت