وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 31 تير 1400 ساعت 11:09   |   کد مطلب: 41504
جانشین انتظامی استان همدان گفت: یکی از اعضای باند سرقت تلفن همراه در استان دستگیر و از محل اختفای وی ۴۰ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و ضبط شد.

سرهنگ رضا زارعی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگارما افزود: در پی وقوع سرقت های متعدد محتویات داخل کیف و تلفن همراه شهروندان به ویژه خانم ها در مراکز خرید، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان همدان قرار گرفت.

 وی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی سرانجام یک نفر از اعضای این باند سرقت شناسایی و با انجام یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی استان همدان با اشاره به تلاش ماموران برای دستگیری دیگر اعضای این باند سرقت، گفت: در بازرسی از محل اختفای سارق دستگیر شده تعداد ۴۰ دستگاه تلفن همراه کشف و ضبط شد.

سرهنگ رضا زارعی از شهروندانی که تلفن همراه آنها در بازار و یا مراکز خرید مورد سرقت قرار گرفته خواست که برای پیگیری موضوع به پلیسی آگاهی استان همدان مراجعه کنند.

وی با تاکید بر مراقبت و حفظ اموال توسط شهروندان بیان کرد: سارقان بدانند که اعمال مجرمانه آنها از دید پلیس پنهان نمی ماند و پلیس با برخورد قاطع سارقان را دستگیر و به دست عدالت خواهد سپرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت