وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 29 تير 1400 ساعت 11:32   |   کد مطلب: 41498
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: هنوز زمان قطعی حضور ارزیابان یونسکو در همدان مشخص نیست در حالی که گفته شده بود تیرماه خواهد بود.

علی مالمیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان با بیان اینکه هنوز روز خاصی برای حضور ارزیابان یونسکو در همدان مشخص نشده است اطهار کرد: ما هم منتظریم اما با توجه به کرونا شرایط متفاوت شده و به همین دلیل زمان قطعی هم مشخص نیست.

وی در خصوص ساماندهی که برای این دو کاروانسرا انجام می‌شود بیان کرد: مانعی برای ثبت این دو اثر وجود ندارد هر چند در مواردی نیاز به ساماندهی داشت که انجام شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان در خصوص گردشگری این روزهای مسافران نیز گفت: چارچوب برای پذیرش مسافر پروتکل‌های بهداشتی است و طبیعتا از شهرهای قرمز نمی‌توان مسافر داشت.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه هتل‌ها در گروه شغلی یک قرار گرفته‌اند و باز هستند بنابراین در صورت حضور مسافر طبق شرایط بهداشتی می‌توانند پذیرش داشته باشند.

مالمیر با تاکید بر اینکه نصب چادر مسافران در پارک‌‌ها ممنوع است گفت: حضور مسافران در خارج از تاسیساتی که مجوز دارند، غیرقانونی است و نباید اقامت داشته باشند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت