وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 29 تير 1400 ساعت 11:25   |   کد مطلب: 41496
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت ۴ هزار و۴۶۴ میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران همدان خبر داد و گفت: در پنجمین مرحله پرداختی یک‌هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال به حساب گندمکاران استان واریز شد.

به گزارش نافع، مسعود بکایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما از پنجمین پرداخت مطالبات گندمکاران استان همدان خبر داد و اظهار کرد: روز بیست و هشتم تیرماه پنجمین مرحله مطالبات خرید تضمینی گندم کشاورزان استان همدان پرداخت شد.

وی بیان کرد: با پرداخت یک‌هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال دیگر از مطالبات کشاورزان، مجموع وجوه پرداختی به ۴ هزار و۴۶۴ میلیارد ریال رسید.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان با بیان اینکه مطالبات کشاورزانی که تا ۲۶ تیر ماه اسناد تحویل گندم آنها به بانک کشاورزی ارسال شده، پرداخت شده است گفت: تا روز بیست و هفتم تیرماه ۱۲۰ هزار و ۵۱۱ تن گندم در استان خریداری شده بود که ارزش این میزان محصول خریداری شده ۶۰۸ میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال است.

وی از پرداخت ۷۱.۲ درصد مطالبات کلزاکاران استان تا ۲۷ تیرماه خبر داد و اظهار کرد: ۸۹۵ تن کلزا به ارزش ۹۸ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال از کشاورزان استان خریداری شده که ۷۰ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال از مطالبات این محصول پرداخت شده است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت