وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 27 تير 1400 ساعت 17:45   |   کد مطلب: 41477
مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان از مشارکت ۱۳ هزار نفری مردم همدان در پویش «آجر به آجر» خبر داد.

به گزارش نافع، محمدحسین مرادی ظهر امروز در مراسم تقدیر از مدیران فعال آموزش و پرورش استان در اجرای پویش‌های طرح ملی «آجر به آجر»، از مشارکت ۱۳ هزار نفری مردم در این پویش خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه همدان در اجرای  این پویش در بین استان‌های برتر کشور جای گرفته است‌.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ هزار نفر در نقاط مختلف استان در این طرح مشارکت داشته‌اند گفت: هر کدام از واحدهای صنعتی می‌توانند در ساخت مدارس این پویش یاری‌رسان ما باشند.

مدیرکل اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان با اشاره به مدیران برتر طرح پویش آجر به آجر در استان همدان افزود: مدیر ناحیه ۲ آموزش و پرورش همدان، قروه درگزین، اسدآباد، تویسرکان، لالجین و قهاوند عملکرد بسیار خوبی داشتند که قدردان هستیم.

وی با بیان اینکه اعتبارات دولتی پاسخگوی هزینه‌های جاری ساخت و تجهیز مدارس نیست عنوان کرد: مشارکت مردم، کمک‌های خیرین، تعامل سازنده با سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی تاحدودی این چالش را رفع کرده است.

مرادی در پایان بیان کرد: طرح آجر به آجر حاصل تفکر توسعه‌گرایی سازمان نوسازی مدارس، با محوریت ایجاد آگاهی و مشارکت عموم مردم در موضوع مدرسه‌سازی است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت