وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 26 تير 1400 ساعت 17:37   |   کد مطلب: 41466
رئیس علوم پزشکی استان همدان گفت: شهرستان‌های کبودراهنگ، ملایر و نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

به گزارش نافع، رشید حیدری‌مقدم ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا اظهار کرد: تعداد بیمار مثبت سرپایی در استان ۶۹ نفر و موارد مثبت کرونایی نیز ۲۲۳ نفر هستند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ نفر از هم‌استانی‌هایمان فوت شده‌اند گفت: شهرستان‌های کبودراهنگ، ملایر و نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

رئیس علوم‌پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های بهار و فامنین زرد و تویسرکان، همدان، درگزین، رزن و اسدآباد نیز نارنجی هستند افزود: تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی استان ۵۴۷ نفر گزارش شده است.

وی تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان‌های استان در ۲۴ساعت گذشته را نیز ۵۷۵ نفر عنوان کرد و با بیان اینکه رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی در استان کاهش یافته است این موضوع را نگران‌کننده خواند.

حیدری‌مقدم با بیان اینکه ۳۳درصد علت ابتلا به کرونا در استان شرکت در اجتماع و ۶۶درصد نیز به علت دور‌همی‌های خانوادگی است گفت: تا کنون بیش از ۱۶۶ هزار دُز واکسن در استان همدان تزریق شده است.

وی در پایان سخنانش تأکید کرد: تعداد مشمولان واکسن در استان یک‌میلیون و ۱۸۰هزار نفر هستند که سعی می‌شود هرچه سریع‌تر انجام شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت