وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 تير 1400 ساعت 17:55   |   کد مطلب: 41344
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان گفت: برای جلوگیری از ورود مسافر به همدان، ستاد کرونا باید مصوبه‌ را ابلاغ کند که به محض انجام ما نیز مجری آن خواهیم بود.

به گزارش نافع، حسین بشری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان با اشاره به ورود مسافران و نگرانی از افزایش بیماری کرونا در استان اظهار کرد: وظیفه نیروی انتظامی اعمال قانون و جریمه خودروهای غیربومی است اما اگر در ستاد کرونا تصویب شود که مانع حضور مسافران شویم، در ورودی‌های شهر مستقر شده و جلوی این قضیه را می‌گیریم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که جلوگیری از ورود مسافران مصوب نشود، نمی‌توانیم جز تذکر دادن به خودروهای غیربومی و اعمال قانون، اقدام دیگری داشته باشیم.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه قرار بر این شده شهرداری اجازه نصب چادر در بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها به مسافران ندهد گفت: ممکن است مسافران چادر هم نصب نکنند اما در همان تفرجگاه ها و بوستان‌ها شب را صبح کنند که این موضوع نیاز به فرهنگ‌سازی است.

وی با تاکید به اینک وقتی ستاد کرونا مصوبه‌ای را تصویب و ابلاغ کند، نیروی انتظامی بلافاصله آماده اجراست افزود: جلوگیری از ورود مسافران دغدغه‌ ماست و امیدواریم ستاد کرونا به این موضوع توجه کند ضمن اینکه مردم نارضایتی زیادی در این زمینه دارند و متاسفانه این موضوع را هم از چشم نیروی انتظامی می‌بینند در صورتی که ما تنها اعمال قانون می‌کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت