وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 8 تير 1400 ساعت 13:38   |   کد مطلب: 41310
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از خرید ۴ هزار و ۳۰۶ تن گندم تضمینی در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، مسعود بکایی در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان با اشاره به اینکه تا روز گذشته ۴ هزار و ۳۰۶ تن گندم تضمینی در استان خریداری شده است اظهار کرد: ارزش این میزان محصول خریداری شده ۲۱۷ هزار و ۴۷۶ میلیون ریال بوده که هنوز مطالبات گندم‌کاران پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه از میزان گندم خریداری شده در استان ۸۱ تن توسط مراکز دولتی و ۳ هزار و ۹۱۵ تن توسط سیلوهای بخش خصوصی خریداری شده است گفت: سهم خرید تعاونی‌های روستائی ۳۱۰ تن بوده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان با بیان اینکه تاکنون ۲۸۷ تن گندم تضمینی در شهرستان همدان خریداری شده است افزود: ۸۱ تن در ملایر، ۱.۰۳۹ تن در نهاوند،  ۱۵۷ تن در تویسرکان، ۲.۶۰۵ تن در اسدآباد و ۱۳۸ تن در فامنین گندم خریداری شده است.  

وی با اشاره به اینکه سال گذشته تا روز هفتم تیرماه ۴۳۸ هزار و ۸۱۳ تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده بود خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ این میزان ۴۱۰ هزار و ۴۷۶ تن و اختلاف ۴.۳۰۶ بود.

بکایی از خرید ۴۸۰ تن کلزا تا به امروز در همدان خبر داد و گفت: ارزش ریالی این محصول خریداری شده از کشاورزان ۴۸ هزار و ۲۶۳ میلیون ریال است که هنوز مبلغی به حساب آنها واریز نشده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما