وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 فروردين 1400 ساعت 18:21   |   کد مطلب: 40901
فرماندار نهاوند گفت: در شهرستان نهاوند ۱۵۰ روستا واجد شرایط تشکیل شورا هستند که تا کنون۷۸۲ نفر برای عضویت اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند.

به گزارش نافع، مراد ناصری عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شهرستان نهاوند ۱۵۰ روستا واجد شرایط تشکیل شورا هستند که تاکنون ۷۸۲ نفر برای عضویت اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند اظهار کرد: از مجموع داوطلبان نام نویسی شده تعداد ۷۷۰ نفر مورد تایید نهایی قرار گرفته و برای۱۲ نفر نیز در حال استعلام هستیم.

وی به ترکیب شوراهای روستایی اشاره کرد و افزود: تعداد اعضای شوراهای اسلامی در روستاهای این شهرستان سه و پنج نفر است که از مجموع ۱۵۰ روستای نهاوند، ۱۳۸ روستا دارای سه عضو و ۱۲ روستا نیز دارای پنج عضو هستند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شوراهای شهرستان نهاوند به تعداد روستاهای واجد شرایط برگزاری انتخابات در هر بخش اشاره کرد و گفت: در بخش زرین‌دشت، تعداد روستاهای دارای سه عضو ۱۳ روستا و روستاهای دارای پنج عضو دو روستا هستند که مجموعا ۱۵ روستا با ۷۷ نفر داوطلب را تشکیل می‌دهند.

وی افزود: در بخش گیان نیز تعداد روستاهای دارای سه عضو ۱۰ روستا و تعداد روستاهای دارای پنج عضو ۲ روستا می باشند که مجموعا ۱۲ روستا با ۶۵ نفر داوطلب را تشکیل می دهند.

فرماندار نهاوند از مردم شهرستان برای مشارکت هرچه بیشتر در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر و روستا دعوت کرد و گفت: مشارکت و حضور همه آحاد مردم باعث اقتدار، پیشرفت و توسعه کشور می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت