وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 فروردين 1400 ساعت 17:32   |   کد مطلب: 40869
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: ۳۲۰۰ میلیارد تومان در کشور برای تقویت زیرساخت شهرک‌های صنعتی هزینه کردیم.

به گزارش نافع، علی رسولیان بعد از ظهر امروز در دیدار با استاندار همدان با بیان اینکه واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی در کل کشور ۸۰ درصد رشد کرده است اظهار کرد: ۳۲۰۰ میلیارد تومان در کشور برای تقویت زیرساخت شهرک‌های صنعتی هزینه کردیم.

وی با بیان اینکه استان همدان در حوزه شهرک‌های صنعتی و شهرک‌های دانش بنیان ظرفیت بسیار خوبی دارد حمایت های استاندار از تقویت زیرساخت شهرک‌ها را قابل تقدیر دانست و گفت: هم اکنون ۳۱ شهرک و ناحیه صنعتی در استان همدان فعال است.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی تلاش برای رفع موانع تولید در کشور را یکی از موضوعات مهم دانست و افزود: برای تحقق این امر نیاز به همکاری و دغدغه‌مندی مسوولان و حمایت از سرمایه‌گذاران در کشور داریم.

استاندار همدان نیز با بیان اینکه استان همدان در حوزه صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که در سند راهبردی استان دیده شده است گفت: 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در پروژه های جهش تولید در استان همدان انجام شد.

سید سعید شاهرخی گفت: در استان همدان در حوزه شهرک‌های صنعتی اقدامات بزرگی انجام شده که به رشد اقتصادی در استان کمک شایانی کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما