وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 12 فروردين 1400 ساعت 18:16   |   کد مطلب: 40846
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: هیچ روزنه‌ای از دید وزارت اطلاعات پنهان نیست و سربازان گمنام امام زمان(عج) اجازه نفوذ دشمن را نمی دهند.

به گزارش نافع، سردار سلمان امیری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما با  بیان کرد: جامعه اطلاعاتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی هدف بالایی را دنبال می کند که آن هم برقراری و ایجاد امنیت برای مردم در اقصی نقاط کشور است.

وی اضافه کرد: کارکنان وزارت اطلاعات با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش های صادقانه انجام داده که نتیجه آن ایجاد امنیت مطلوب در کشور بوده و سربازان گمنام امام زمان(عج) نقش موثر و بی بدیل در برقراری امنیت دارند.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه مردم همواره قدردان مجاهدت و تلاش های سربازان گمنام هستند اظهار داشت: خدمات کارکنان وزارت اطلاعات در برقراری امنیت هر چند از چشم ها پنهان بوده اما برای مردم ملموس است.

سردار امیری ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با نثار خون خود باعث شدند تا کشورمان با عزت و سربلندی به مسیر تکاملی و ارتقایی خود در حوزه امنیت ادامه دهد.

وی با آرزوی سربلندی برای مجاهدان بی نام و نشان وزارت اطلاعات افزود: در همدان تعامل مطلوب و هدفمند بین جامعه اطلاعاتی با نیروی انتظامی و سپاه استان وجود دارد.

نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) روز سربازان گمنام امام زمان نامگذاری شده است و هفته‌ای با همین عنوان گرامی داشته می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما