وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 فروردين 1400 ساعت 08:30   |   کد مطلب: 40790
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید موانع توزیع و صادرات از مسیر تولید برداشته شود تا شعار سال محقق شود گفت: اگر مدیریت و پشتیبانی درستی در نظام توزیع داشته باشیم شاهد ثبات قیمت‌ها خواهیم بود.

به گزارش نافع، هادی بیگی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» آن را نشان از توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به مسئله مهم تولید دانست و اظهار کرد: حفظ ارزش ملی و ثروت کشور به واسطه افزایش تولید و اشتغال است.

وی تقویت تولید را بستر افزایش قدرت اقتصادی، سیاسی و حتی فرهنگی دانست و با بیان اینکه با اشتغالزایی شاهد رفع بسیاری از آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود  گفت: یکی از مهمترین موفقیت‌ها در عرصه حمایت و پشتیبانی از تولید تعادل نظام تولید و توزیع است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نتیجه نظام توزیع نامتوازن و بی‌برنامه این است که قیمت‌ها مدام در حال نوسان است گفت: اگر مدیریت و پشتیبانی درستی در نظام توزیع داشته باشیم شاهد ثبات قیمت‌ها خواهیم بود.

وی یکی از مهم‌ترین موانع را در حوزه صادرات دانست و گفت: در روند افزایش تولید کالاهای کیفی باید بستر صادرات آن نیز مهیا شود تا برای تولیدکننده صرفه اقتصادی لازم را داشته باشد.

بیگی‌نژاد با بیان اینکه بهترین راه برای افزایش صادرات برنامه‌ریزی توسط مسوولان وزارت امور خارجه است که مدیریت ساختاری باید در آن ایجاد شود افزود: در حال حاضر وضعیت خوبی در زمینه صادرات نداریم که البته در مجلس برای رفع این مشکل برنامه‌ریزی جدی داریم.

وی با اشاره به اینکه در راستای تحقق شعار امسال حتما طرح‌هایی داریم و به دنبال تحقق آن هستیم خاطرنشان کرد: یکی از موانعی که وجود دارد پای کار نبودن برخی مسئولان تا رسیدن به نتیجه است، این در حالی است که هر مسئولی که مسئولیت می‌پذیرد باید تا حصول نتیجه پای کار باشد. 

 انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما