وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 13 اسفند 1399 ساعت 13:55   |   کد مطلب: 40676
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: بیش از ۲۰۰ تن اقلام احتکاری و قاچاق به ارزش حدود ۴۳ میلیارد ریال در این استان کشف شد.

به گزارش نافع، سردار "سلمان امیری"  بیان کرد: در راستای شناسایی و برخورد قانونی با افراد سودجو و محتکر، ماموران پاسگاه انتظامی بخش "سامن" شهرستان ملایر به همراه ماموران پلیس اطلاعات و اداره تعزیرات در بازدید از یک انبار  ۱۱ تن و ۴۰۰کیلو گرم برنج احتکار شده را  به ارزش ۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال کشف کردند.

وی افزود: همچنین ماموران انتظامی در بازدید دیگر از یک فروشگاه ۱۹۳ تن و ۸۵۰ کیلو گرم برنج به ارزش ۳۰ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال، پنج هزار و ۹۵۷ لیتر روغن خوراکی به ارزش ۵۳۰ میلیون ریال و ۲ هزار و ۲۰۵ کیلوگرم شکر به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران در این بازدید ها همچنین ۲ تن و ۳۷۵ کیلوگرم گردوی قاچاق نیز از یک انبار در یک روستا به ارزش یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال کشف کردند.

سردار امیری افزود: برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی کالاهای احتکاری کشف شده ۴۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال برآورد شده است که در این ارتباط یک فروشگاه توسط ماموران پلیس پلمب و سه نفر تحویل مراجع قانونی شدند.

وی افزود: برخورد با محتکران و افرادی که بخواهند مایحتاج ضروری مردم را بدون مجوز قانونی نگهداری کنند در دستور کار انتظامی استان همدان قرار دارد.

باشگاه ورزشی در همدان پلمب شد

معاون اجتماعی پلیس استان همدان گفت: ماموران اداره اماکن یک باشگاه ورزشی زنانه را به علت تبلیغات نامتعارف و درج تصاویر نامناسب پلمب کردند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس حسین بشری اظهار داشت: درج تصاویر نامتعارف در فضای مجازی خلاف ضوابط و مقررات بوده و اصناف برای هرگونه تبلیغ در فضای مجازی باید ضوابط شرعی و قانونی را در  انتخاب عکس و فیلم برای تبلیغ رعایت کنند.

وی بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و تقویت فعالیت تبلیغی اصناف در فضای مجازی به منظور جلب مشتری، اداره نظارت بر اماکن عمومی فعالیت همه اصناف را در فضای مجازی رصد می کند.

بشری افزود: اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی همدان یک ماهه گذشته  به ۲۰ واحد صنفی پوشاک و باشگاه های  ورزشی به علت درج تبلیغات نامتعارف تذکر داده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما