وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 12 اسفند 1399 ساعت 14:20   |   کد مطلب: 40662
مسئول بسیج هنرمندان شهرستان نهاوند گفت: دو مستند نقش رزمندان نهاوند در دوران دفاع مقدس ساخته شده است.

فاطمه نظام الاسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به برگزاری رویداد بزرگ هفته استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس به میزبانی استان همدان، دو مستند از نقش رزمندگان این شهرستان در دوران دفاع مقدس توسط خود بنده تهیه و به دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم ارسال شد.

وی افزود: در این دو مستند بمباران هوایی شهر نهاوند، حضور رزمندگان این شهرستان در مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور و مصاحبه با سرداران و رزمندگان غیور این خطه در خط مقدم و همچنین پشت جبهه به تصویر کشیده شده است.

مسوول بسیج هنرمندان نهاوند اضافه کرد: دوران دفاع مقدس بدون شک دوران طلایی و پر افتخاری است که سال‌های سال باید از آن برای پیشرفت کشور استفاده کنیم که در این زمینه یادآوری رشادت‌های رزمندگان می‌تواند روحیه ایثار و فداکاری را در سطح جامعه زنده نگهدارد.

این مستندساز نهاوندی که تاکنون چهار مستند با موضوعات مختلف با معرفی رزمندگان، جانبازان و خانواده‌های شهدا را تولید و در مناسبت‌های مختلف به نمایش گذاشته است گفت: به منظور معرفی رشادت‌های رزمندگان نهاوندی تمام آرشیوهای رزمندگان شهرستان را از سال ۶۲ به بعد جمع‌آوری کرده و در نظر دارم به مناسبت‌های مختلف از آنها مستند تولید کنم.

وی بیان کرد: به منظور معرفی یکی دیگر از سرداران شهید اسلام کار ساخت مستند حاج علیمراد سلگی از فرماندهان گردان این شهرستان نیز در دست اقدام است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما