وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 13:16   |   کد مطلب: 40612
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از پلمب ۱۹ واحد متخلف در همدان خبر داد و گفت: هفته گذشته ۵ نانوایی تعطیل شد.

به گزارش نافع، لیدا رفعتی در گفت‌وگو با خبرنگارما با اشاره به تشدید بازرسی واحد سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی استان در مقابله با کووید ۱۹ اظهار کرد: طی هفته گذشته یعنی از ۲۰ تا ۲۷ بهمن‌ماه ۳ هزار و ۵۸۸ مورد از مراکز خدماتی، صنایع، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید شد.

وی از پلمب ۱۹ مرکز متخلف طی این مدت خبر داد و با بیان اینکه ۵ نانوایی تعطیل شد گفت:  دو رستوران و ۱۲ سوپرمارکت و خواروبارفروشی تعطیل شد.

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه ۲۴۶ مورد اخطار و معرفی به مراجع قضایی داشتیم افزود: در بازدید از واحدها ۷۸ درصد پروتکل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۷۹۳ مورد رعایت پروتکل فاصله‌گذاری را شاهد بودیم گفت: ۷۵ درصد خدمت‌گیرندگان یعنی ۲ هزار و ۷۰۸ مورد نیز نسبت به استفاده از ماسک حساس بودند.

رفعتی با بیان اینکه ۸۱ درصد یعنی ۲ هزار و ۹۱۲ مورد از خدمت دهندگان از ماسک استفاده می‌کردند افزود:  رعایت بهداشت و حفاظت فردی ۸۲ درصد و ۲ هزار و ۹۴۶ مورد بوده است، خواستار توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما