وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 13:57   |   کد مطلب: 40599
مدیر بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان ملایر گفت: اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) تا اوایل سال آینده به بهره‌‌‌برداری می‌رسد.

رامین فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اینکه بیمارستان امام حسین(ع) به عنوان بزرگترین مرکز درمانی جنوب استان در بخش‌های مختلف به مراجعان ملایر و سایر شهرستان‌ها به شمار می‌رود اظهار کرد: با توجه به حجم بالای مراجعه‌کنندگان اورژانس فعلی جوابگوی مراجعان نیست.

  وی تکمیل و راه‌اندازی اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) را یکی از نیازها و مطالبات اصلی شهروندان دانست و تصریح کرد: اورژانس در دو طبقه با زیربنای ۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع در حال احداث است که ساختمان آن ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر بیمارستان امام حسین(ع) در شهرستان ملایر با بیان اینکه بخشی از تجهیزات اورژانس تامین شده و مابقی نیز در حال پیگیری و انجام است افزود: این اورژانس شامل اورژانس شامل آندوسکوپی، تریاژ، اتاق پذیرش، رادیولوژی، دندانپزشکی، آزمایشگاه و اتاق عمل است و دارای ۲۸ تخت است.

وی با اشاره به یکی از دغدغه‌های مسوولان این شهرستان افتتاح این اورژانس و خدمات‌رسانی به مراجعان و بیماران است گفت: این مجموعه درمانی تا پایان امسال یا اوایل سال آینده افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما