وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 بهمن 1399 ساعت 18:47   |   کد مطلب: 40587
راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این بار با شکلی متفاوت اما با همان صلابت و اقتدار در دارالمومنین همدان برگزار شد به طوری که خیابان‌های شهر زیر پای کاروان‌های خودرویی، موتوری و دوچرخه‌سواران رنگین شده بود.

به گزارش نافع، انتظار برای فرا رسیدن ۲۲ بهمن و نشان دادن اقتدار و صلابت ایران زمین در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همه سال‌ها متفاوت بود از طرفی کرونا جان انسان را نشانه رفته بود و از طرف دیگر چشم دوست و دوشمن به ایران اسلامی دوخته شده بود تا ببیند راهپیمایی که هر ساله خار چشم دشمنان و امید دوستان بود، چگونه برگزار می‌شود. خودمان هم تصور چندانی از اتفاقی که قرار بود رخ دهد نداشتیم.

تا بالاخره ساعت ۱۰ صبح فرا رسید و فوج فوج آدم‌های ماسک به صورت از راه رسیدند که سوار بر خودروهای خود پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآوردند. این بار قرار میدان بعثت بر فراز زیر گذر پیامبراعظم(ص) بود.

حرکت کاروان انقلابیون آغاز شد و به یکبار صلابت و ابهت انقلاب بر خیابان‌های همدان مستولی شد. همین که پرچم‌های بزرگ و کوچک در خیابان‌ها و در دستان مردان و زنان کودکان و بزرگسالان به اهتزار درآمد، دل دوستان آرام و دل دشمنان آشوب شد.

دشمنان چشم دوخته بودند که امسال ندای «الله اکبر» و «مرگ بر آمریکا» از خیابان‌های ایران اسلامی صدا درنیاید اما به فضل الهی و با تمام موانع و شرایط پیش رو دوباره طنین الله اکبر و صدای استکبارستیزی در جهان پیچید.

خیابان‌های همدان زیر پای کاروان‌های خودرویی، موتوری و دوچرخه‌سواران رنگین شده بود و کودکان و نوجوانان با دوچرخه‌های خود شور و نشاط انقلابی را به خیابان‌ها آوردند. کاروان از میدان بعثت، میدان دانشگاه، میدان آرمگاه بوعلی، بلوار خواجه رشید عبور کرد و در آخرین مقصد خود به طواف میدان امامزاده عبدالله(ع) پرداخت.

این بار هم دشمن نتوانست به بهانه کرونا آرامشی به دست بیاورد تا بتواند در تبل توخالی ادعاهای خود بکوبد و در رسانه‌های رنگارنگ خود به دروغ‌پردازی ادامه دهد.

خیابان‌های همدان امسال هم جانی دوباره یافتند تا میزبان مردمانی باشند که با در دست داشتند تصاویر امام(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پیام خود را به دنیا مخابره کنند. این مردم با رفتار خود و نه به مانند غربی‌ها با گفتارهای واهی نشان دادند که از چه مکتب و فکری پیروی می‌کنند و در عمل به چه سمتی می‌روند.

تصویر حاج قاسم در دستان مردم و برافراشته بر دیواره‌های شهر پیام اول و آخر همدانی‌ها را اعلام کرد. این انقلاب همچنان با قوت و با تمام توان به پیش می‌رود تا به مقصود نهایی برسد و پرچم نهضت اسلامی را به دستان امام عصر(عج) برساند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما