وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 16 بهمن 1399 ساعت 18:14   |   کد مطلب: 40569
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه خانواده‌های شهدا چهار دهه است صادقانه و مخلصانه همه سرمایه‌های خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی به میدان آورده‌اند گفت: زندگی خانواده شهدا نقشه راه و عزت این کشور است.

به گزارش نافع، سردار علی شادمانی ظهر امروز در نشست مجازی ضیافت شهدا که با محوریت کتاب «حاج جلال» برگزار شد با بیان اینکه  شهدا و خانواده شهدا را باید به جامعه معرفی کنیم تا درسی برای همه مسئولان و خدمتگزاران امروز و نسل آینده باشد اظهار داشت: عظمت خانواده بزرگ شهیدان  را در طول تاریخ باید به گوش نسل‌هایی که بعدها به دنیا خواهند آمد، باید برسانیم بنابراین برپایی چنین برنامه‌هایی باید افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا چهار دهه است صادقانه و مخلصانه همه سرمایه‌های خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان به میدان آورده‌اند بنابراین مومنند و سخت‌تر از آهن، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی طوفان مهیبی از خصومت‌ها، کج اندیشی‌ها در مقابل انقلاب ما صف آرایی کرد و در طول چهار دهه انقلاب هم شدیدتر ادامه داشته است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا تصریح کرد: آنچه انقلاب و دستاوردهای آن را قوی‌تر کرده است، ضمن اینکه لطف و عنایت پروردگار و نگاه ویژه ائمه اطهار است برگرفته از ایستادگی، مقاومت خانواده‌های شهدا و خون شهیدانشان است.

وی با بیان اینکه دشمن‌ها همگی دین ما را هدف قرار دادند ادامه داد: دشمنان انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی، آبرو، حیثیت، شرف و استقلال، امنیت ملی، تمامیت ارضی این کشور را هدف قرار دادند اما هرگز در هیچ کدام از اهداف خود موفق نشدند.

شادمانی با تأکید بر اینکه دین در ممکلت ما بهتر از همه نقاط عالم ساری و جاری است اظهار داشت:  نظام مقدس جمهوری اسلامی، پرقدرت کوبنده و با نشاط کامل در حرکت است.

وی با بیان اینکه کتاب «حاج جلال» یک ادبیات زلال، فعال، صریح و صادقانه است عنوان کرد: در معرفی این دستاورد همه آن چیزی که در زبان مبارک حاج جلال ساطع شده، صحت دارد و باید در معرفی خانواده شهدا به ویژه خانواده حاجی بابایی که انقلابی و ولایتمدار هستند حرکت کرد چرا که این افراد نقشه راه و عزت این کشور هستند.

شادمانی با بیان اینکه خانواده شهدا تابلوی نمایان ایثار و فداکاری  در معرض دیدگان بشریت هستند افزود: آنها شرف و حیثیت دارند و هر آنچه داشتند سخاوتمندانه تقدیم کردند.

وی تصریح کرد: خانواده شهدا هیچ طلبی از انقلاب و مسئولان ندارند و سخاوتمندانه خدمت کردند رفتار و کرداری که برای همگان می‌تواند پند آموز باشد.

همرزم شهیدان حاجی بابایی افزود: آنچه بر علیرضا حاجی‌بابایی و در جریان  عملیات سخت بر او گذشت  و جهاد دو ساله او که  در مقابل دیدگان ما ترسیم شد، باید بیان و در تاریخ ثبت و ضبط کرد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا عنوان کرد: شهیدان شمع انقلابند و باید معرفی شوند تا درسی  برای همه مسئولان، خدمت گزاران و نسل آینده باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت