وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 14:13   |   کد مطلب: 40546
عملیات اجرایی ساختمان مرکز فرماندهی کنترل قرارگاه انتظامی امام علی(ع) همدان همزمان با آغاز دهه فجر با حضور استاندار، معاون سیاسی امنیتی استانداری و فرمانده انتظامی استان همدان آغاز شد.

به گزارش نافع، استاندار همدان در آیین کلنگ زنی این طرح اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عموم مردم و فراهم کردن آسایش آنها عملیات اجرایی طرحی آغاز شد که قرار است به عنوان یک مرکز موثر در راستای ارتقای امنیت شهروندان به پلیس کمک کند. 

"سید سعید شاهرخی" افزود: یکی از ویژگی های بارز طرح مرکز فرماندهی کنترل قرارگاه انتظامی همدان، تکمیل پایش تصویری در استان است که در نظر است در همین ساختمان مستقر شده و یاری گر پلیس در حوزه های مختلف باشد.

وی گفت: با ساخت این طرح بر همه معابری که در سطح شهرها و مناطق استان وجود دارد نظارت کامل صورت گرفته و این طرح به پلیس کمک می کند تا با اشراف کامل بر متخلفان و مخلان نظم و آسایش مردم غلبه کند. 
 
استاندار همدان خاطر نشان کرد: همچنین راه اندازی این مرکز پایش تصویری در دستگیری سارقان و شناسایی اراذل و اوباش بسیار موثر است و این موضوع کمک شایانی به ارتقای سطح امنیت در استان می کند.

شاهرخی با بیان اینکه همدان از امن ترین استان های کشور است گفت: این امنیت حاصل تلاش کارکنان پلیس استان و همچنین اخلاق مداری، دینداری و ولایت مداری مردم استان همدان است.

فرمانده انتظامی استان همدان نیز با قدردانی از حمایت استاندار از مجموعه پلیس استان گفت: عملیات اجرایی ساختمان قرارگاه امام علی (ع) پلیس استان توسط استاندار به زمین زده شد تا امنیتی مطلوب را برای مردم استان فراهم کنیم. 

سردار سلمان امیری اضافه کرد: این ساختمان در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و با یک هزار و ۶۰۰ متر بنا در چهار طبقه برای پایش تصویری ساخته شده و با استفاده از دوربین مسائل امنیتی و ترافیکی رصد می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما