وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 17:52   |   کد مطلب: 40520
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت که با فوت یک نفر دیگر از مبتلایان قطعی کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، شمار متوفیان کرونا در استان به یک هزار و ۴۶۱ نفر رسید.

به گزارش نافع، دکتر «محمد طاهری» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: همچنین با شناسایی ۱۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به ۱۰ هزار و ۹۷ نفر رسید.

وی افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۱ مورد بوده که از این تعداد ۴۴ نفر در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۳بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند که وضعیت جسمی ۳۳ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۵، بهار ۵۷۹، تویسرکان ۶۳۰، رزن ۴۱۷، درگزین ۱۸۴، فامنین ۱۷۶ و کبودراهنگ ۶۴۵ نفر بوده است.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۸۷۵ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۲۰نفر در نهاوند و سه هزار و ۸۳۶  نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، ۴ شهرستان همدان، فامنین، اسدآباد و بهار در وضعیت آبی و مابقی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما