وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399 ساعت 07:39   |   کد مطلب: 40500
مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان تا پایان امسال تعداد نوسازی تاکسی پیکان‌های فرسوده به ۱۶۰ مورد می‌رسد.

به گزارش نافع، میلاد کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اجرای طرح تبدیل تاکسی‌های پیکان فرسوده به تاکسی‌های جدید اظهار کرد: کار تخصیص وام ۵۰ میلیون تومانی به ۵۰ پیکان فرسوده در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه برای این منظور پرونده‌های در بانک در حال تشکیل است و منتظر هستیم سایت ایران‌خودرو باز شود و مبالغ به حساب آن واریز شود گفت: ۵۰ میلیون وام قرض‌الحسنه به حساب ایران خودرو واریز می‌شود که مابقی را نیز راننده پرداخت خواهد کرد.

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان با اشاره به اینکه به خودروهایی که نوسازی می‌شوند اجبار کردیم یک دستگاه پوز داشته باشند که برای تحویل آن نیز معرفی به بانک انحام شده است افزود: این به عهده راننده است که یا از بانک‌های عامل کیوآر کد را تحویل و نصب کند و یا دستگاه کارتخوان در خودروی خود داشته باشد.

وی در پاسخ به اینکه نوسازی پیکان‌های فرسوده چه زمانی انجام می‌شود؟ اظهار کرد: قرار بود چهارم بهمن ماه سایت ایران‌ خودرو باز شود که امیدواریم از شنبه هفته آینده این کار انجام شود و نوسازی صورت گیرد.

کریمی با تاکید به اینکه پرونده بسیاری از رانندگان تشکیل شده تا پول به حساب ایران خودرو واریز و با اسقاط پیکان خودرو جدید تحویل داده شود خاطرنشان کرد: قرار است در مدت ۲۰ روز خودروهای جدید تحویل داده شود.

وی با تاکید به اینکه پس از این کار مرحله دوم نوسازی پیکان‌های فرسوده در شهر همدان آغاز می‌شود گفت: ۵۰ خودرو بر اساس مدل ماشین و فقط صرفا پیکان نوسازی می‌شوند که چون از سال ۷۹ پیکان فرسوده داریم اولویت به این خودروهاست.

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان با اشاره به اینکه ابتدای امسال ۳۰۰ تاکسی پیکان فرسوده در شهر همدان بود که ۶۰ پیکان نوسازی شده و ۲۴۰ پیکان باقی مانده است عنوان کرد: اگر این ۵۰ پیکان هم نوسازی شوند ۱۹۰ خودرو باقی می‌ماند.

وی از نوسازی ۵۰ تاکسی پیکان فرسوده در مرحله دوم خبر داد و گفت: در مرحله دوم نیز بار دیگر ۵۰ پیکان نوسازی می‌شوند و خوشبختانه استقبال رانندگان خوبی بوده و متقاضی وام هستند تا خودروهای آنها نوسازی شود.

کریمی در پاسخ به اینکه چه زمانی تمام تاکسی‌‌های پیکان فرسوده از رده خارج می‌شوند گفت: تلاش بنده بر این بود کار تا پایان سال کار صورت گیرد اما فکر نمی‌کنم تا آن زمان به اتمام برسد، البته امسال ۱۶۰ پیکان فرسوده نوسازی می‌‌شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما