وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399 ساعت 07:38   |   کد مطلب: 40499
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه برای تهیه میوه شب عید تمهیدات لازم اندیشیده شده است گفت: با توجه به اینکه همدان تولیدکننده سیب به شمار می‌رود، میوه مورد نیاز شب سال نو را تا حد امکان از داخل استان تهیه می‌کنیم‌.

به گزارش نافع، آقایار فراشی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه برای تهیه میوه شب عید تمهیدات لازم اندیشیده شده است اظهار کرد: در حال حاضر در مرحله برنامه‌ریزی برای خرید میوه شب عید هستیم اگرچه تمایل کمیته راهبری همکاری با بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از تصمیمات این کمیته استفاده از امکانات داخل استان است افزود: با توجه به اینکه همدان تولیدکننده سیب به شمار می‌رود، میوه مورد نیاز شب سال نو را تا حد امکان از داخل استان تهیه می‌کنیم‌.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان در ادامه به قیمت متناسب مرغ اشاره کرد و گفت: سیاست تنظیم بازار کشور تامین  مرغ از داخل و جلوگیری از واردات است‌.

وی با تاکید بر اینکه جلوگیری از واردات مرغ به نفع تولیدکننده خواهد بود تصریح کرد: طبق تصمیمات اخیر تولید و توزیع مرغ، تخم مرغ و گوشت بر عهده جهاد کشاورزی است.

فراشی با بیان اینکه حوزه تنظیم بازار این اقلام تنها بحث نظارت بر عهده سازمان صمت است و تمام و کمال وظایف بر عهده جهاد کشاورزی خواهد بود گفت: تنظیم بازار شهرستان همدان به صورت مستقل از ابتدای هفته آغاز به کار کرد به طوری که رئیس این کار گروه فرماندار همدان و دبیر آن صنعت، معدن و تجارت است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما