وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 28 دى 1399 ساعت 18:04   |   کد مطلب: 40486
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان همدان از افزایش ۷۷ درصدی کمک حامیان ایتام در همدان خبر داد و گفت: یک‌هزار از ایتام همدان نیازمند حامی هستند.

پیمان ترکمانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان با بیان اینکه طی ۹ ماهه گذشته ۳۱ میلیارد تومان توسط خیران به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است اظهار کرد: کمیته امداد در این زمینه وظیفه هدایت و نظارت بر روابط بین ایتام و حامیان را دارد.

وی از افزایش ۷۷ درصدی میزان کمک حامیان در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: حدود یک‌هزار نفر از ایتام و محسنین استان همچنان در انتظار حمایت مردم نوع‌دوست استان و خیران هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان در خصوص نحوه ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و محسنین یادآور شد: افراد خیر و نیکوکار می‌توانند با پرداخت حداقل ۵۰ هزار تومان برای هر یتیم در ماه، جزو حامیان ایتام قرار گیرند که امیدواریم شاهد افزایش حامیان در این طرح باشیم.

وی اضافه کرد: خیرانی که تمایل به مشارکت در این امر خداپسندانه دارند، می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، با ورود به سایت Ekram.Emdad.ir یا ارسال عدد یک به شماره ۰۳۰۰۰۳۳۳۳ نسبت به ثبت‌نام خود در این فعالیت معنوی اقدام کنند.

ترکمانه در پایان بیان کرد: طرح پویش «ایران مهربان» که طرح افزایش دریافتی ایتام است نیز در حال اجراست و برای تحقق این سیاست از همه اقشار چه کارمندان دولت، چه بازاریان و چه سایر اقشار برای مشارکت دعوت می‌شود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما