وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 19 دى 1399 ساعت 17:51   |   کد مطلب: 40465
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: آمریکا به نام دموکراسی به ملت های مظلوم جهان لشکرکشی و حمله می کند تا تفکرات پلیدش را اجرا کند، اما مردم بابصیرت ایران فریب این سیاست را نمی خورند.

به گزارش نافع، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته همدان اظهار داشت: انتخابات آمریکا و اتفاق های رخ داده در این کشور درس های بزرگی دارد به ویژه برای کسانی که به آمریکا چشم امید دارند. 

وی با تاکید بر اینکه باید درک عمیقی از لیبرال دموکراسی داشته باشیم افزود: اتفاق‌هایی که در آمریکا رخ می‌دهد بی‌تردید حاصل این سیاست است.

امام جمعه همدان تصریح کرد: لشکرکشی و حمله به افغانستان و عراق و به جا ماندن هزاران کشته حاصل این دموکراسی است و مردم ما باید آگاه باشند.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی افزود: آمریکا به اسم دموکراسی، بی ثباتی، جنگ و قتل و غارت را در سراسر جهان راه می اندازد تا تفکرات پلیدش را به دنیا القا کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان به بازتاب های عملکرد فاجعه آمیز اخیر آمریکا در رسانه های جهان اشاره کرد و گفت: آمریکا اگر دست از سر ملت ها بردارد و سرش به کار خودش گرم باشد جهان نفس تازه‌ای می‌کشد.

وی تاکید کرد: «مرگ بر آمریکا» شعار سیاسی نیست و جوانان باید تاریخ و تمدن غرب را مطالعه کنند تا به فلسفه و ریشه تنفر از آمریکا پی ببرند.

خطیب نمازجمعه همدان همچنین یاد و خاطره فیلسوف متواضع و عالی قدر آیت الله مصباح را گرامی داشت و گفت: در روزگاری که تشیع، عصمت اهل بیت و دین اسلام مورد هجمه قرار گرفت این عالم فرزانه و مجاهد در مقابل تفکرات باطل ایستاد و آبرو گذاشت.

وی خطاب به منتقدان آیت الله مصباح گفت: آثار علمی وی را یکبار مطالعه کنند تا آگاه شوند و فقط به محتوای برخی رسانه ها اکتفا نکنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت