وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 16 دى 1399 ساعت 07:46   |   کد مطلب: 40451
مدیر بورس منطقه‌ای همدان از کلیه سهامداران سهام عدالت که تاکنون کد بورسی دریافت نکرده اند، درخواست کرد هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت از طریق دفاتر منتخب پیشخوان دولت و یا نرم افزارهای تلفن همراه مربوطه، اقدام و کد بورسی خود را دریافت کنند.

به گزارش نافع، کامران حسن‌زاده افزود: خرید و فروش سهام چه در روش مستقیم و چه در روش غیرمستقیم، دریافت مرحله آینده سود سهام، دریافت کارت اعتباری سهام عدالت و همچنین استفاده از دیگر مزایای آینده این سهام مانند اعطای وام از محل سهام عدالت مستلزم ثبت نام در سامانه سجام و داشتن کد بورسی است.

وی اظهار کرد: همچنین افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده ­اند برای مشارکت در تصمیم گیری ­ها و شرکت در مجامع عمومی شرکت سرمایه­ گذاری استانی که به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد، باید در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی بورس منطقه ای همدان، حسن‌زاده خاطرنشان کرد: سهامداران برای دریافت پاسخ سوالات خود در این باره می ­توانند بدون نیاز به گرفتن پیش شماره ۰۲۱، با شماره تلفن ۱۵۶۹(مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه) تماس بگیرند، ازجملهخدماتی که این مرکز ارائه می ­دهد می‌توان به توضیح و رفع مشکلات سهام عدالت، درگاه یکپارچه سهام عدالت، سامانه سجام، مجامع الکترونیک و ... اشاره کرد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت