وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 14 دى 1399 ساعت 09:16   |   کد مطلب: 40443
نماینده طلاب همدان در قم گفت: حاج‌قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود زیرا هم با کلام و هم با برنامه‌ریزی‌ عملیات نظامی توانست سایه داعش خون‌آشام را از سر ملت‌های منطقه کوتاه و ریشه داعش را برکند.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام سیدجلال رضوی‌مهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: ایشان بنیانگذار یک مکتب جهادی در جامعه بین‌الملل و نمونه متعالی هجرت و شهادت در راه خداست.

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود و با کلام و عملیات نظامی توانست سایه داعش خون‌آشام را از سر ملت‌های منطقه کوتاه کند تصریح کرد: داعش برای گسترش حاکمیت خشم، غضب و آدم‌کشی روی کار آمده بود و با بودجه کشورهای غربی و تسلیحات نظامی برای تحقق اهداف استکبار و صهیونیسم جهانی کار می‌کرد.

نماینده طلاب همدان در قم با اشاره به اینکه حاج قاسم با بهره‌گیری از تجارب دوران دفاع مقدس و ایمان به اهداف راسخ خود در برابر آنها ایستاد اضافه کرد: نهایت عظمت و بزرگی حاج قاسم این شد که دشمنان بزدلانه با بهره‌گیری از جاسوس‌ها و مزدورانشان او را رصد کرده و به شهادت رساندند که نبود ایشان چیزی از بزرگی و مکتب جهادی او کم نمی‌کند.

وی با اشاره به نصب تندیس شهیدان مهندس المهدی و حاج قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد گفت: نصب این تندیس این نوید را می‌دهد که آمریکا سیلی محکمی خواهد خورد و با خروج از منطقه و با به درک واصل شدن قاتل حاج قاسم، دل‌های ما نسیم خنکی را احساس خواهد کرد.

رضوی‌مهر با تاکید بر اینکه حاج قاسم سلیمانی امروز یک مکتب و جریان تکثریافته در تمدن اسلامی برای آزادی جهان از یوغ استکبار جهانی است گفت: راه و مکتب حاج قاسم هیچگاه از ذهان جهان و جهانیان پاک نخواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت