وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 21 آذر 1399 ساعت 14:41   |   کد مطلب: 40404
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: محدودیت‌های کرونایی استان همدان در هفته آینده نیز اعمال می‌شود.

به گزارش نافع، ،اسدالله ربانی مهر رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: اعمال محدودیت‌های مرتبط با مقابله با همه گیری کرونا در سطح این استان، برای هفته آینده (۲۲ تا ۲۹ آذر) نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

او افزود: استان همدان به لحاظ همه گیری بیماری کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارد و برهمین اساس هفته جاری نیز شاهد اعمال یک سری محدودیت‌های خاص در فعالیت صنوف، حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی و همچنین ترافیکی و تردد خودرویی در سطح شهرستان‌های استان بودیم.

ربانی مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه همه شهر‌های استان همدان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند، اعمال محدودیت‌های ابلاغ شده همچنان ادامه دارد و از روز شنبه ۲۲ آذر نیز برای مدت یک هفته دیگر (تا ۲۹ آذر) اجرای محدودیت‌های فعلی تکرار می‌شود.

این مسئول بیان کرد: تمام محدودیت‌های هفته آینده بر اساس محدودیت‌های فعلی سطح استان تمدید می‌شود و تغییر خاصی در شکل و نوع اعمال محدودیت‌ها نداریم.

او گفت: شرایط نارنجی بسیار شکننده بوده و احتمال بازگشت به شرایط قرمز کرونایی زیاد است بنابراین نباید با بی توجهی به توصیه‌های بهداشتی از جمله حضور در مراسم و دورهمی‌های خانوادگی زمینه ساز بازگشت به شرایط بحرانی شویم.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان افزود: به طور قطع با همکاری مطلوب اقشار مختلف مردم در پرهیز از برگزاری و حضور در تجمعات و دورهمی‌های خانوادگی و همچنین رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، می‌توان شاهد تغییر شرایط استان از نارنجی به زرد و در نهایت وضعیت سفید باشیم.

او افزود: درهمین ارتباط فعالیت مشاغل گروه سه و چهار در استان همچنان ممنوع است و باید منتظر بهبود شرایط و اعلام شرایط جدید باشیم.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت