وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 19:45   |   کد مطلب: 40395
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری سارق خودرو با ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع،  احمد ساکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در نهاوند اظهار کرد: طی عملیات شناسایی از سوی ماموران انتظامی این شهرستان، یک سارق حرفه‌ای داخل خودرو دستگیر شد که به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

وی افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح نهاوند و اعلام آن به کلانتری شناسایی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی و استفاده از رویه‌های پلیسی، یکی از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای که به تازگی از زندان آزاد شده بود در این خصوص شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات به عمل آمده و با توجه به مستندات موجود، به ۱۰ فقره سرقت داخل خودرو از نقاط مختلف شهرستان نهاوند اعتراف کرد و مقادیری از اموال مسروقه از جمله، دو حلقه لاستیک، سه عدد جک، سه دستگاه ضبط خودرو، یک عدد کپسول آتش‌نشانی، ۲۰ قطعه عابر بانک، پاور بانک شارژ گوشی و تعدادی مدارک خودرو به همراه ابزار بازکردن درب خودروها کشف شد.

ساکی خطاب به مالکان وسیله نقلیه گفت: با توجه به اینکه هنگام پارک ماشین در مناطق خلوت احتمال وقوع سرقت از داخل آن وجود دارد لذا از گذاشتن مدارک و یا وسایل قیمتی در داخل خودرو خودداری کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت