وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 8 آذر 1399 ساعت 14:46   |   کد مطلب: 40377
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ خبر داد:
توزیع بیش از ۶۰۰ بسته معیشتی در رزمایش هشتم در کبودراهنگ
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ یکی از کارهای جهادی و فرهنگی که برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در مجموعه سپاه شهرستان کبودراهنگ انجام شده و ادامه دارد را برگزاری رزمایش های مؤمنانه دانست و گفت: تاکنون ۸۹۰۰ بسته معیشتی جمع آوری و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

به گزارش نافع، سرهنگ محمود بداغی در جمع خبرنگاران، از اجرای هشتمین مرحله رزمایش کمک های مؤمنانه شهرستان کبودراهنگ طی هفته بسیج خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سراسری رزمایش کمک های مومنانه و کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونا هشتمین مرحله از این رزمایش همزمان با هفته مبارک بسیج با توزیع بیش از ۶۰۰ بسته معیشتی در مسجد مهدیه کبودراهنگ انجام شد.

وی افزود: به همت بسیجیان، خیرین، ائمه جمعه و جماعات، مسئولان و هیئت امنای مساجد شهرستان، روستاها و بخش ها تاکنون در رزمایش هایی که توسط سپاه شهرستان کبودراهنگ برگزار شده، ۸۹۰۰ بسته معیشتی و ۱۰ هزار بسته بهداشتی جمع آوری و بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از بسیجیان، خیرین، ائمه جمعه و جماعات، مسئولان و هیئت امنای مساجد شهرستان و روستاهای تابعه بابت همکاری مؤثر در اجرای این رزمایش قدردانی کرد.

وی در ادامه از حضور بیش از ۲۰ گروه جهادی برای ضدعفونی و توزیع ماسک و بسته های بهداشتی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: بسیجی تنها مختص میدان جنگ نیست بلکه امروز بسیجیان کشور با ترویج فرهنگ ایثار و جهاد توانسته اند در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و تولیدی حضوری پررنگ داشته باشند.

بداغی گفت: بسیجیان در همه عرصه های تولیدی، فرهنگی، علمی و اجتماعی حرفی برای گفتن دارند و در هر برهه از زمان متناسب با مشکلات جامعه قدرتمندانه پای کار هستند چراکه در روزهای شیوع بیماری کرونا پا به پای مسئولان با انجام کارهای خدمات رسانی در بیمارستان، توزیع لوازم بهداشتی و ضدعفونی کردن معابر بدون هیچ چشمداشتی و با روحیه جهادی پای کار بودند و هستند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت