وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 8 آذر 1399 ساعت 14:45   |   کد مطلب: 40376
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» فرصتی است که هنرمندان استان به وسیله ابزار هنر به معرفی موقوفات بپردازند.

به گزارش نافع، خسرو محمدی در گفت وگو باخبرنگار ما، با بیان اینکه دبیرخانه چند رسانه ای جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» در همدان دایر شده است، اظهار کرد: در شرایط کنونی سعی شد پویایی در استان ایجاد کنیم و با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های موجود موفق شدیم دبیرخانه را در همدان راه اندازی کنیم.
وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته جشنواره هایی در حوزه انیمیشن و فیلم در همدان برگزار شده است، مطرح کرد: سعی شده است این جشنواره مکمل جشنواره های قبل باشد تا جامعه هنرمندان استان با اعتماد به نفس مضاعف در آن حضور یابند و فیلمسازها و هنرمندان به وسیله هنر به معرفی استان بپردازند تا از این مسیر به شناخت بیشتر موقوفات برسیم و موضوع وقف برای مردم تبیین شود و تعریف تازه ای از موقوفات، بقاع متبرکه و واقفین داشته باشند. 
محمدی با بیان اینکه در محل دبیرخانه جشنواره در زمینه سوژه یابی به هنرمندان استان مشاوره و راهنمایی داده می شود، گفت: در این محل فضایی ایجاد شده که تولید گزارش و محتوا انجام می شود و سعی می کنیم در چند ماه باقیمانده آثار ارسال شده به دبیرخانه انعکاس داده شود.
وی ادامه داد: همچنین تلاش کردیم از هنرمندان استانی که چهره ملی دارند استفاده کنیم؛ مثلاً ایرج عاشوری هنرمند همدانی است که در این حوزه فعالیت دارد و به عنوان یکی از داوران جشنواره در کنار ما است بنابراین جشنواره را در بالاترین سطح ممکن قرار داده ایم.
محمدی با اشاره به اینکه در بدنه کار از هنرمندان صاحب اثر و پیشینه درخشان استفاده شده است، افزود: این افراد به عنوان کارشناس و خبره کنار ما حضور دارند و یاری رسان هستند و سعی کردیم هم افزایی چند وجهی ایجاد کنیم که کار به بلوغ کامل برسد.

منبع:ایسنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت