وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 8 آذر 1399 ساعت 14:31   |   کد مطلب: 40372
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه بارش برف و باران طی فعالیت سامانه بارشی در استان تا فردا ادامه دارد گفت: شاهد اولین بارش برف در همدان هستیم.

به گزارش نافع، روح‌الله زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگارما با بیان اینکه بارش برف و باران طی فعالیت سامانه بارشی در استان تا فردا ادامه دارد اظهار کرد: احتمال بارش برف در نیمه شمالی استان و گردنه‌هاپیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اولین بارش برف در همدان را شاهد هستیم افزود: در نیمه جنوبی استان اغلب بارش‌ها به صورت باران خواهد بود اگرچه به دلیل ابرناکی افزایش  دمای شبانه را پیش رو داریم.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان با تأکید بر اینکه طی فعالیت این سامانه بارشی دمای روزانه کاهش ۶ درجه‌ای دارد تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهرستان نهاوند با ۱۵ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه و صبح امروز گل تپه با منفی ۳ درجه سردترین نقطه گزارش شده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه از صبح دوشنبه دمای استان به منفی ۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید یادآور شد: تغییرات دمای همدان در ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۲ تا منفی ۲ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت