وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 8 آذر 1399 ساعت 14:01   |   کد مطلب: 40369
سردار سلمان امیری در پیامی ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای، شهید دکتر محسن فخری زاده را به دست دشمنان کوردل کشور ایران اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش نافع، متن این پیام بدین شرح است:

و لاتحسبنّ الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربّهم یرزقون...

ترور ناجوانمردانه و شهادت دانشمند برجسته کشورمان، دکتر محسن فخری‌زاده، ثابت کرد پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی همواره خاری در چشم دشمنانی است که با شهادت دانشمندان این آب و خاک به دنبال تضعیف کشورمان هستند اما نه تنها این آرزو را به‌گور خواهند برد بلکه مردم و نیروهای مسلح ثابت قدم این مسیر را ادامه خواهند داد .

فرماندهی و کارکنان انتظامی استان همدان این اقدام پلید و ددمنشانه، را به شدت محکوم می نماید و اعلام می دارد که این اتفاقات نه‌ تنها لحظه‌ای حرکت پرسرعت پیشرفت را متوقف نخواهد ساخت، بلکه ملت و خصوصاً نیروهای مسلح را در پیگیری و تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مصمم‌تر خواهد کرد.

شقاوت و سنگدلی دشمنان این ملت که راه مقابله با اراده ملت را جز در ترور ناجوانمردانه نمی بینند، در طول بیش از ۴دهه عمر پر برکت انقلاب بر جهانیان ثابت شده و به فرموده ی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی رضوان الله تعالی علیه، این خون ها باعث بیداری بیش از پیش ملت ما می شود.

این فرماندهی شهادت دانشمند فرزانه شهید محسن فخری زاده را به امام عصر ارواحنا فداه، فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن شهید والا مقام، علو درجات و برای بازماندگان، صبر مسالت دارم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت