وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 2 آذر 1399 ساعت 20:38   |   کد مطلب: 40368
فرماندار ملایر گفت: طرح جدید محدودیت‌های کرونایی از بامداد دیروز در ملایر آغاز شده و ۹۹ درصد مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ محل کسب خود را تعطیل کرده‌اند.

به گزارش نافع، قدرت‌الله ولدی ظهر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا به صورت ویدئوکنفرانس با حضور استاندار اظهار کرد: به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور، قرار است طرح گسترده‌ مشارکتی با عنوان طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» به اجرا درآید که در این راستا تمام ظرفیت‌ها و امکانات این شهرستان پشتیبان این طرح ملی است.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید در اجرای این طرح همکاری و ورود جدی داشته باشند و شرح وظایف آنها مشخص شود افزود: نگرانی برای اجرا طرح نداریم.

فرماندار شهرستان ملایر ادامه داد: سپاه و بسیج ملایر با تمام توان در کنار دیگر دستگاه‌ها همچون شبکه بهداشت و درمان، مرکز بهداشت، جمعیت هلال احمر، جامعه طلاب و روحانیون و دیگر مجموعه‌ها پای کار است و گروه‌های تعیین شده آمادگی لازم برای اجرای این طرح را دارند.

وی تصریح کرد: تشکیل کارگروه تخصصی در این زمینه ضروری است و نیاز است با تشکیل کمیته‌های عملیاتی و تیم‌های اجرایی(مراقبتی، حمایتی و نظارتی)، به سرعت فعالیت‌های محله‌محور و خانواده محور آغاز شود.

ولدی با بیان اینکه  در این طرح همه تلاش ما کاهش زنجیره بیماری است و هر خانه یک پایگاه سلامت باشد و انتظار داریم شهروندان ملایری مثل همیشه همراهی و تعامل خود را به اجرای این طرح داشته باشند افزود: همزمان با آغاز اجرای طرح محدودیت‌های جدید از شنبه اول آذر، روند اجرای این طرح در این شهرستان مطلوب است و شهروندان، اصناف، کسبه و بازاریان ملایر نمره قبولی در اجرای این طرح گرفتند.

وی اضافه کرد: بازدیدها و نظارت‌های غیر محسوس از ورودی‌های شهر و واحدهای صنفی در سطح شهر ادامه دارد و پلیس راهور در این زمینه به خوبی عمل کرد و مبادی ورودی شهر در کنترل پلیس است.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: در حال حاضر روزانه ۳۳ گروه بازرسی روزانه صبح و بعدازظهر بازدیدهای میدانی خود را از سطح شهر انجام می‌دهند و با همراهی تمامی مجموعه این شهرستان، نگرانی در اجرای این طرح نداریم.

وی گفت: طرح جدید محدودیت‌های کرونایی از بامداد دیروز در ملایر آغاز شده و ۹۹ درصد مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ محل کسب خود را تعطیل کرده‌اند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت