وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1399 ساعت 07:58   |   کد مطلب: 40356
مدیر معاونت اتوبوسرانی همدان با اشاره به بیماری کرونا و ضرورت اجتناب از سفرهای غیرضرور گفت: موفقیت فاصله‌گذاری اجتماعی در گرو تقویت ناوگان است.

به گزارش نافع، بابک اسدی ضمن بازدید میدانی از نحوه خدمات دهی و بازرسی از عملکرد اتوبوسرانی در مرکز شهر  اظهار کرد: با اشاره به الزام اجرای فاصله‌‌‌گذاری اجتماعی هوشمند؛ موفقیت فاصله‌گذاری در گرو مشارکت شهروندان و تقویت ناوگان است.

وی بیان کرد: در روزهای کرونایی و فصل سرما تلاش کرده‌ایم تا با استفاده از تمام ظرفیت ناوگان و اجرای طرح فاصله‌گذاری در ناوگان اتوبوسرانی شهر همدان، ضمن پاسخ‌گویی به تقاضای شهروندان، ایمنی و سلامت مسافران را نیز تا جای ممکن تامین کنیم.

مدیر معاونت اتوبوسرانی همدان با اشاره به اینکه فاصله‌گذاری، یکی از راهکارهای افزایش ایمنی و بهداشت مسافران است گفت: در صورت اجرای صحیح طرح فاصله‌گذاری و رعایت دقیق آن از جانب شهروندان، می‌توانیم به اثربخش بودن این طرح امیدوار باشیم.

وی با بیان اینکه با تمام ظرفیت آماده سرویس‌رسانی و خدمت به شهروندان هستیم، گفت: انتظار داریم شهروندان از سفرهای غیر ضرور پرهیز کرده و در صورت استفاده از ناوگان اتوبوسرانی، علاوه بر استفاده از ماسک و دستکش، حتماً رعایت فواصل تعیین شده در اتوبوس‌ها را نیز مد نظر داشته باشند.

اسدی در پایان سخنانش یادآور شد: موفقیت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، علاوه بر مشارکت شهروندان، در گرو تقویت ناوگان است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت