وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 23 آبان 1399 ساعت 15:27   |   کد مطلب: 40350
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ثابت کرد که داشتن بهترین نظام دموکراسی جهان فقط یک ادعای پوشالی است و مردم هیچ نقشی در نظام تصمیم‌گیری‌ این کشور ندارند.

به گزارش نافع، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی در خطبه مکتوب نماز جمعه این هفته همدان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و حواشی مرتبط با آن, افزود: کشوری که به بهانه دموکراسی و امثال آن به عراق و افغانستان لشکر کشی و در امور داخلی خیلی از کشورها مداخله کرد، امروز موجب بی آبرویی دموکراسی شده است.

وی با بیان اینکه واقع بین‌های عالم سیاست از شکست  ترامپ یا جو بایدن نه خشنود می‌شوند و نه رنجور، اظهار داشت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، تغییر رئیس جمهوری آمریکا تفاوتی به حال ایران ندارد چرا که سیاست این کشور در مقابله با مردم و نظام ایران اسلامی تغییری نمی‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه هر چند با انتخابات اخیر، شاهد تغییراتی در آمریکا هستیم، عنوان کرد: منافع ما با تدبیر و حکمت سامان پیدا می‌کند نه با اقتصاد شرطی.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی در ادامه خطبه مکتوب خود  توجه به راهکارهای معنوی در مقابله با کرونا را مورد تاکید قرار داد و گفت: همانا توجه به معنویت و انابه به سوی حق تعالی و ایمان و تقوای جمعی، در کنار مدیریت عقلانی و صحیح می‌تواند، دافع بلایا باشد.

وی با بیان اینکه جامعه بشری ماه هاست که در حال تلاش برای مقابله با کرونا است اما طرحی مشخص برای توجه به معنویت نداشته، عنوان کرد: انواع مشکلات جسمی و روانی می‌توانند در اثر اضطراب‌های ناشی از کرونا در افراد پدیدار شود اما با پناه جستن به معنویت و ایمان در زندگی می‌توان از بند این اضطراب‌ها رها شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و خستگی‌ناپذیر شهیده مدافع سلامت خانم گلنار قیامتی را گرامی داشت و  با تسلیت به خانواده ان مرحومه و کادر درمان استان، تصریح کرد: جامعه بشری همواره قدردان زحمات مجاهدین عرصه سلامت است و یاد شهدای این عرصه ماندگار  خواهد شد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت