وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 08:08   |   کد مطلب: 40331
فرماندار تویسرکان گفت: بستن راه‌های ورودی شهرستان و ممانعت از ورود مسافران بر اساس قانون در حیطه اختیار فرمانداران نیست و برای مدیریت شرایط فعلی همکاری مردم با مسئولان الزامی است.

به گزارش نافع، سید رسول حسینی در نشست با خبرنگاران تویسرکان اظهار داشت: می‌پذیرم که با برخی متخلفان دوران کرونا باید برخورد قاطع‌تر و بازدارنده‌تری داشته باشیم.

وی افزود: با هماهنگی با دادستان شهرستان تعداد قابل توجهی از مراسم عروسی و عزا قبل از برگزاری با رایزنی و تعامل برگزار نشده اما قبول دارم که هنوز هم تعداد برگزاری اینگونه مراسم در شهرستان زیاد است.

فرماندار تویسرکان بیان کرد: متأسفانه محصور نبودن آرامستان‌های تویسرکان، کار را برای محدود کردن حضور افراد سخت کرده اما با این حال در چند مقطع زمانی راه‌های دسترسی برخی آرامستان‌های تویسرکان را مسدود کردیم.

وی گفت: چندین واحد صنفی متخلف بر اساس مصوبات قانونی ستاد مدیریت کرونای کشور و استان در تویسرکان پلمب شده اما برای اثربخشی اجرای مصوبات قانونی در این بخش به همکاری اتاق اصناف، اتحادیه‌ها و اصناف نیاز داریم.

حسینی تصریح کرد: به صورت مرتب و مستمر با مسئولان استانی و کشوری در بخش ستاد مدیریت کرونا مکاتبه داریم تا در برخی حوزه‌ها اختیارات بیشتری به ما داده شود که با مدیریت بهتر، با سرعت و  قاطعیت بیشتری قوانین را  در قبال متخلفان دوران کرونا اعمال کنیم.

وی تأکید کرد: برای مدیریت و مهار بهتر شیوع کرونا به همکاری و تعامل جدی و فراگیر مردم نیاز داریم و اگر مردم همکاری نکنند بدون تردید کار پیش نمی‌رود.

فرماندار تویسرکان از کمک 10 میلیارد و 500 میلیون تومانی خیران به بیمارستان ولی عصر(عج) برای مقابله بهتر با کرونا در چند وقت اخیر خبر داد و افزود: حضور مسافران در شهرستان تویسرکان واقعاً زیاد است و شخصاً موافق مسدود کردن راه‌های ورودی به شهرستان هستم اما این کار به مصوبه قانونی مراجع بالا دستی مانند ستاد مدیریت کرونا و شورای امنیت ملی نیاز است.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت