وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 18 آبان 1399 ساعت 13:17   |   کد مطلب: 40325
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۱۲۰ دستگاه بیت کوئین قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، حمدباقر سلگی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد: با هدف جلوگیری از افزایش تردد در معابر و کمک به پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، محدودیت تردد در معابر و اماکن عمومی به صورت ویژه در دست اقدام قرار دارد.

وی با اشاره به فعالیت گشت ویژه کرونا در شهرستان گفت: این گشت به منظور جلوگیری از برپایی تجمع بزرگ و خطرآفرین و پلمب صنوف متخلف راه‌اندازی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر افزود: در نشست‌های مختلف به روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها ابلاغ کرده‌ایم هرجائی که شهروندی قصد برگزاری مراسم عزاداری یا عروسی را دارد، خودشان به بزرگان این محافل مراجعه کنند و با مذاکره و کار ایجابی از تجمع جلوگیری کنند اگر درجایی هم کم‌توجهی دیده شد، ناچار هستیم با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ممانعت کنیم.

وی با بیان اینکه جریمه قانونی افرادی که به تذکرهای پلیس و ازدحام در مکان‌های خاص و در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا نظیر بهشت هاجر توجه نکنند، ۵ میلیون ریال است بیان کرد: از مردم  شهرستان می‌خواهیم دستورالعمل بهداشتی را به جهت حفظ سلامتی آحاد مختلف مردم و خانواده خود حتماً رعایت کنند.

دستگیری سه سارق و ۱۲ معتاد متجاهر در ملایر

سلگی با اشاره به اجرای مرحله دیگری از طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم‌خیز در دو نقطه حاشیه شهر تصریح کرد: ۱۲ معتاد متجاهر و سابقه‌دار دستگیر و در بازرسی از آنها مقدار ۵ گرم مواد مخدر هروئین و یک عدد پایپ کشف و ضبط شد.

وی افزود: در اقدام اطلاعاتی دیگر، مامورین این یگان پاتوق سه نفر سارق داخل خودرو و اماکن خصوصی را شناسائی و در یک عملیات غافلگیرانه هر سه نفر را دستگیر کردند که در مجموع با تشکیل پرونده هر ۱۵ متهم تحویل مراجع قضائی شدند.

وی از کشف ۱۲۰ دستگاه بیت کوین خارجی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در عملیات مشترک ماموران انتظامی بخش جوکار و پلیس اطلاعات شهرستان خبر داد و گفت: ماموران از مخفیگاه تعداد زیادی دستگاه بیت‌کوین در یک دامداری متروکه در خارج از شهر مطلع شدند و بلافاصله ضمن هماهنگی با دستگاه قضائی اقدام به بازرسی ضربتی از این مکان کردند.

سلگی افزود: طی بازرسی گرفته در محل‌ها تعداد ۱۲۰ دستگاه بیت‌کوین خارجی قاچاق را کشف و تعداد یک نفر را در این ارتباط دستگیر کردند که با تشکیل پرونده متهم تحویل مراجع قضائی شد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت