وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1399 ساعت 21:24   |   کد مطلب: 40256
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: به پاس قدردانی از زحمات کادر درمان برنامه‌ای در تجلیل از این قشر برگزار شد و ۱۳۷ پزشک و کادر درمان و ۴۰ خدمه تجلیل شدند.

به گزارش نافع، پژمان جعفری در گفت‌وگو با خبرنگارما از برگزاری برنامه تجلیل مدافعان سلامت شهرستان ملایر خبر داد و اظهار کرد: به پاس قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان و پزشکان از محل عواید موقوفات این شهرستان از آنها تجلیل به عمل آمد.

وی با بیان اینکه ۱۳۷ پزشک و کادر درمان بخش کرونا بیمارستان امام حسین(ع) و نیز بخش موقوفه  تجلیل شدند گفت: ۴۰ نفر از خدمه این بیمارستان نیز تجلیل شدند تا بتوان گوشه‌ای از زحمات آنها را جبران کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از هزینه ۸۵ میلیون تومانی در این زمینه خبر داد و افزود: این اقدام تنها یک قدردانی کوچک از مدافعان سلامت بود اما تقدیر واقعی از آنها رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماندن در خانه است که امیدوارم به این موضوع توجه شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به توزیع ۲ هزار بسته غذایی بین نیازمندان ملایر طی دهه وقف خاطرنشان کرد: هر کدام از بسته‌ها تقریبا ۳۰۰ تومان هزینه داشت.

وی خاطرنشان کرد: از زمان شیوع کرونا سعی کرده‌ایم تا حد توان و از محل موقوفات کمک‌هایی را به نیازمندان داشته باشیم و از آنها حمایت کنیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت