وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 10:30   |   کد مطلب: 40245
نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان گفت: امروز نیروی انتظامی در مأموریت ها از ظرفیت های عظیم علمی و دانشی بهره می گیرد.

به گزارش نافع، آیت الله "حبیب الله شعبانی" عصر دیروز در دیدار فرمانده ناجا با اشاره به توفیقات روز افزون پلیس در استان گفت: به نمایندگی از مردم استان از زحمات و تلاش های بی دریغ سردار "بخشعلی کامرانی صالح" و کارکنان نیروی انتظامی در استان تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: ما نیروهای مسلح را یک روح واحد می دانیم که در یک اصل واحد که همانا دفاع از امنیت کشور اسلامی و خدمت رسانی در عرصه های مختلف می باشد، یکسان هستند.

آیت الله شعبانی بیان داشت: نیروی انتظامی استان همدان در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا، در قالب کمک های مؤمنانه و خدمت رسانی به مردم خیلی خوب بروز و ظهور کرد.

این مقام مسئول افزود: سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی اعتماد مردم است و این یک هنجار اجتماعی است و باید مراقبت شود که بحمداله این اتفاق خوب افتاده است.

آیت الله شعبانی بیان داشت: در گذشته امنیت و حفظ امنیت گستره محدودتری داشت ولی امروز نیروی انتظامی علاوه بر برقرای نظم و امنیت در فضای حقیقی، باید امنیت فضای مجازی را نیز مدیریت کند که در این راستا پلیس از ظرفیت های علمی و دانشی بهره می گیرد.

وی با اشاره به پیچیدگی جرایم در عصر حاضر گفت: امروز نیروی انتظامی از پشتوانه علمی و پژوهشی و دانش بنیانی در انجام ماموریت ها برخوردار است و توجه به مطالعات علمی و پژوهشی یکی از نقاط مثبت در کار نیروی انتظامی است که جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در خاتمه با آرزوی توفیق روز افزون برای سردار "سلمان امیری" در سمت فرمانده انتظامی استان همدان توفیق روزافزون را برای همه کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور از درگاه خداوند منان خواستار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت