وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 10:25   |   کد مطلب: 40244
فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس امروز در حال جهاد با هر گونه ناامنی برای تأمین امنیت بیشتر در کشور است و شهدایی که تقدیم می شود مؤید این ادعاست.

به گزارش نافع، سردار "حسین اشتری" عصر دیروز در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان با تسلیت ایام اربعین و مناسبت های پایان ماه صفر گفت: امروز هم عنایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را نسبت به سازمان های نیروی های مسلح در مراسم دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه های افسری نیروهای مسلح شاهد بودیم و این روز برای ما روز پر افتخاری بود.

وی این مراسم را یک نماد از وحدت نیروهای مسلح دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در این مراسم به بحث خدمت به مردم اشاره کردند و ما خدا را شاکریم که امروز در نیروی انتظامی بیش از 70 میلیون خدمت به مردم ارائه می دهیم و این لطف بزرگی است که خداوند به ما عنایت کرده تا در کنار مسئولیت حفظ جان، مال و ناموس مردم یک نهاد خدمت رسان هم باشیم.

سردار اشتری بیان داشت: در شرایط کرونا، نیروی انتظامی با تمام توان و ظرفیت خود با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مردم خدمت کرد و این روند با شدت بیشتری نیز ادامه خواهد داشت.

این مقام انتظامی گفت: نیروی انتظامی در مرزها نیز استقرار دارد و حفاظت از مرزها را برعهده دارد و داخل شهرها و روستا و در تمام اقصی نقاط کشور توانسته به وظیفه خود که حفظ نظم و برقرای امنیت است به خوبی عمل کند.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در استان همدان در مدت 3 سال فرماندهی سردار "بخشعلی کامرانی صالح" گفت: بحمداله در این مدت اقدامات خوب و کارهای بزرگی انجام شده است که نشانگر همکاری و همدلی مسئولان استانی با مجموعه پلیس در استان همدان می باشد.

سردار اشتری بیان داشت: پلیس امروز در حال جهاد با هر گونه نامنی برای امنیت بیشتر کشور است و شهدای که هم تقدیم می شود مؤید این ادعاست.

فرمانده نیروی انتظامی در خاتمه با اشاره به ابلاغ سلام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به کارکنان خدوم نیروی انتظامی گفت: عنوان نیروهای خدوم که معظم له به کارکنان نیروی انتظامی عنایت داشته اند افتخار بزرگی برای همه ماست تا در پرتو نظام ولایی خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما