وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 20 مهر 1399 ساعت 07:33   |   کد مطلب: 40238
مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان از پیگیری بکارگیری پلیس راهنمایی و رانندگی از سوی بانک انصار در محوطه پل پهلوانان خبر داد و گفت: زمینی آنجا فروخته نشده و تنها مجوز ساخت و ساز داده شده که پیگیریم این مجوز لغو شود و مالک با استفاده از پلیس راهنمایی و رانندگی کار عمرانی را انجام دهد.

به گزارش نافع، تعدادی از رانندگان تاکسی منطقه «پل پهلوانان» نسبت به اینکه اخیرا در محوطه بانک انصار نمی‌توانند خودروهایی خود را جانمایی کنند، معترض‌اند و  اظهار می‌کنند که آن محوطه را بانک از شهرداری خریداری کرده و دیگر اجازه توقف خودروها را به آنها نمی‌دهد که خواستار رسیدگی به این وضعیت هستند.

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان در این خصوص ضمن تکذیب این مطلب گفت: بانک آنجا را از شهرداری خریداری نکرده است.

میلاد کریمی با اشاره به اینکه بانک مجوز ساخت ملکی در کوچه معروف به بانک انصار را گرفته است بیان کرد: مالک بانک انصار مجوزی گرفته تا موقت به مدت دو ماه کوچه‌ کنار بانک را مسدود و در آنجا کار عمرانی  انجام دهد، چون تردد خودروها با انجام کار ساخت و ساز خطرناک خواهد بود.

وی عنوان کرد: با شهردار صحبت کردیم تا دو ماه مجوز بستن آن کوچه لغو شود و اگر نیاز بود بانک خود یک مامور راهنمایی و رانندگی در آن محوطه قرار دهد و کار ساخت و ساز انجام دهد.

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان گفت: به دنبال این هستیم مالک با جانمایی مامور راهنمایی و رانندگی و نه اینکه کوچه کلا مسدود شود، کار ساخت و ساز را انجام دهد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما