وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 20 مهر 1399 ساعت 07:30   |   کد مطلب: 40237
فرماندار همدان از تشدید نظارت در همدان خبر داد و گفت: ورود خودرو به آرامستان باغ بهشت همدان تا پایان هفته جاری ممنوع بوده و حداکثر ۲۰ نفر می‌توانند در خاکسپاری متوفی حضور داشته باشند.

به گزارش نافع، حسین افشاری ظهر امروز در ستاد مدیریت کرونا شهرستان همدان اظهار کرد: ناقضان پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی، مطب پزشکان و سایر مراکز خدماتی و عمومی ضمن اخطار کتبی، پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

وی از تشدید نظارت در سطح شهرستان همدان متناسب با محدودیت‌های اعلام شده ستاد ملی و استانی کرونا خبر داد و تصریح کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به حداقل رساندن هرگونه مواجهه انسانی ساده ترین راهکارهای پیش روی ماست.

فرماندار همدان با بیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شرایط کنونی یک وظیفه اجتماعی، تکلیف شرعی و توجه آحاد افراد جامعه به حقوق یکدیگر است افزود: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با شکستی بزرگ در مقابله با ویروس کرونا مواجه خواهیم شد.

وی اضافه کرد : مراسم، میهمانی و تجمعات خانوادگی از مهمترین کانونهای آلودگی و انتقال ویروس در سطح شهرستان همدان است که متاسفانه خانواده‌ها با این رفت و آمدها بیماری و مرگ را برای یکدیگر به ارمغان می برند.

افشاری یادآور شد: ورود خودرو به آرامستان باغ بهشت همدان تا پایان هفته جاری ممنوع و حداکثر ۲۰ نفر می‌توانند در خاکسپاری متوفی حضور داشته باشند.

وی افزود: با عنایت به تعطیلی مراکز سیاحتی و تفرجگاه‌ها تا پایان هفته جاری در آرامگاه بوعلی،آرامگاه باباطاهر، باغ موزه دفاع مقدس، گنجنامه و سایر اماکن گردشگری شهرستان از حضور گردشگران و شهروندان جلوگیری خواهد شد.

فرماندار همدان تاکید کرد : شهرداری از همه توان و ظرفیتهای ممکن برای اطلاع‌رسانی و اقناع عمومی شهروندان در راستای اشاعه هشدارها و توصیه‌های بهداشتی بهره‌گیری کند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت