وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 4 مهر 1399 ساعت 12:33   |   کد مطلب: 40189
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از برگزاری هشت وبینار آموزشی طی هفته گردشگری در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، علی خاکسار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال با شیوع کرونا درگیر هستیم، برنامه‌های ویژه‌ای برای روز جهانگردی و هفته گردشگری نداریم و برنامه‌ها حول محور آموزش است.

وی تصریح کرد: وبینارهای آموزشی با موضوع گردشگری و توسعه روستایی با ارائه مدرک معتبر از وزارت گردشگری در استان همدان برگزار می‌شود.

 معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان گفت: این وبینارها توسط بنیاد توسعه گردشگری آسیا و موسسه آوای جلب سیاحان و با همکاری کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور و تحت نظارت انجمن موسسات آموزشی کشور و دفتر مطالعات و آموزش گردشگری و با حمایت اداره‌کل میراث فرهنگی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این وبینارها از پنجم تا ۱۲ مهر از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ به آدرس www.tourismdc.ir و به صورت مجازی برگزار می‌شود ادامه داد: روز اول دکتر جلال نصیریان، مدیر عامل موسسه آموزشی آوای جلب‌ سیاحان، در خصوص آداب معاشرت با الگوهای رفتاری در صنعت هتلداری و گردشگری، دکتر هادی احمدی، مدیرکل دفتر حفظ و احیاء بناها، بافت ها و محوطه‌های تاریخی وزارت میراث فرهنگی در خصوص میراث روستایی، گنجینه فراموش شده صحبت خواهد کرد.

خاکسار عنوان کرد: هفتم مهرماه نیز دکتر کیمیا عجایبی، ارزیاب رسمی شبکه جهانی ژئوپارک‌ها در خصوص ژئو پارک‌ها و مسیر جهانی شدن آنها به ایراد سخن خواهند پرداخت.

وی اضافه کرد: هشتم مهرماه دکتر مهرداد تاوتلی، کارشناس ارشد گردشگری و هتلداری و مدرس دانشگاه در خصوص روش‌های جذب، آموزش و نگهداری نیروی انسانی در صنعت هتلداری و نهم مهر فاطمه احمدی، عضو هیات اجرایی کمیته جهانی موزه‌های دانشگاهی در خصوص تکنیک‌های ارائه خلاقانه در موزه‌ها آموزش خود را ارائه خواهند کرد.

 معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان با بیان اینکه دهم مهر، آیتک  نصیریان، مدیرگروه هتلداری و گردشگری دانشگاه علمی‌کاربردی کیش، در خصوص بازاریابی نوین در صنعت هتلداری تدریس می‌کند افزوو: دهم مهر، رضا علی اصل، مدرس ملی فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری، در خصوص رویکردهای جهانی در تفسیر میراث طبیعی و یازدهم مهر، محمد منظرنژاد، مدرس وزارت میراث فرهنگی گردشگری در خصوص بررسی چالش‌های پنهان حقوقی تورها مباحث خود را ارائه می‌کند.

وی یادآور شد: دوازدهم مهرماه هم سیده مهسا مطهر، مدرس بین‌المللی فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری در خصوص طراحی تورهای تجربه‌گرای روستایی، در این کارگاه‌های آموزشی حضور خواهد یافت.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت