وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 3 مهر 1399 ساعت 07:17   |   کد مطلب: 40182
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه انجام صحیح وظایف ارزشی برابر با جهاد دارد بر لزوم توجه به تکلیف‌مداری مبتنی بر فرهنگ دفاع مقدس تأکید کرد.

به گزارش نافع، محمدرضا عدالتخواه  در شورای معاونین دادگستری استان همدان هفته دفاع مقدس را یادآور ایثار یک ملت در برابر دشمن تا دندان مسلح دانست و اظهار کرد: این روزها بیش از همیشه باید یاد و سیره شهدای دوران دفاع را زنده نگه داریم چرا که امنیت امروز ما مرهون خون پاک شهداست.

وی گفت: پیروزی ایران اسلامی در برابر نیروهای بعثی عراق که از سوی ابرقدرت‌های جهان حمایت همه‌جانبه می‌شد، همچون خورشیدی در پهنه تاریخ می‌درخشد.

رئیس کل دادگستری استان همدان با اشاره به اینکه دلامردی‌های ملت در دوران دفاع مقدس باید الگویی بی‌بدیل برای تمام مسئولان و آحاد مردم باشد ادامه داد: نیت الهی، تکلیف‌مداری و ولایتمداری خصوصیات حاکم بر دوران دفاع مقدس بود که باعث افتخارآفرینی برای ملت شد.

وی با اشاره به اینکه به طور حتم خون‌ شهدا مسئولیت و تکلیف مسئولان امروز را سخت‌تر کرده است، تصریح کرد: حرکت در مسیر شهدا و تکلیف‌مداری زمینه ساز توفیق و پیروزی می‌شود.

عدالتخواه ارائه خدمت و انجام تکلیف در محل کار از سوی هر فرد و مسئولی را عرصه عبادت و جهاد دانست و افزود: انجام وظیفه در امور محوله ارزشی برابر با جهاد در عرصه دفاع مقدس دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت