وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 24 شهريور 1399 ساعت 14:47   |   کد مطلب: 40170
ادعای پاسی‌ها در مورد تبانی صورت گرفته در هفته پایانی لیگ دسته دوم راه به جایی نبرد و این تیم باید برای صعود به لیگ دسته اول، در دیداری پلی‌آف برابر شهرداری آستارا به میدان برود.

به گزارش نافع، داستان پاس انگار همواره با تبانی‌ها در هفته آخر گره خورده است و این بار نیز در مسیر صعود به لیگ دسته اول ادعای پاسی‌ها مبنی بر تبانی تیم چوکا تالش راه به جایی نبرد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه پاس همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس با اشاره به سرنوشت پاس برای صعود، اظهار کرد: با وجود پیگیری اعتراض‌ها مبنی بر برخی اتفاق‌ها در هفته پایانی لیگ دسته دوم، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هرگونه تبانی در مسابقات را تکذیب کرد.

میثم ناصرنژاد ادامه داد: بر این اساس تیم پاس باید در مرحله پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتبال کشور به مصاف شهرداری بندر آستارا برود تا تیم پیروز در مجموع دو دیدار رفت و برگشت راهی لیگ دسته اول شود.

وی اضافه کرد: پاسی‌ها تلاش فراوانی برای اثبات ادعای خود کردند اما مدارک موجود نتوانست این موضوع را اثبات کند و در نهایت پرونده به طور کامل مختومه شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه پاس بیان کرد: این اولین دفعه نبوده که سبزپوشان همدانی این از این موضوع ضربه خورده‌اند و در تاریخ باشگاه پاس این موارد بسیار دیده است که امیدواریم با پیروزی در دیدار پلی‌آف التیام بخش درد فوتبال دوستان همدانی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با دعای خیر مردم، درایت و بازیکنان و کادرفنی و همچنین حمایت‌های مدیرعامل باشگاه و مسئولان استان، بار دیگر شاهد حضور تیم پاس در لیگ دسته اول کشور باشیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما