وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 24 شهريور 1399 ساعت 14:46   |   کد مطلب: 40169
رئیس هیأت فوتبال استان همدان با اشاره به آغاز تمرینات تیم‌های مختلف استانی بعد از تحویل زمین‌های چمن گفت: مسابقات استانی با آیین‌نامه‌های جدید که بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی می‌شود، به زودی برگزار خواهد شد.

به گزارش نافع، عباس صوفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما همدان با اشاره به فعالیت هیأت فوتبال استان همدان اظهار کرد: طی هشت ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف تحت شعاع قرار گرفت و همین مسئله باعث شد فعالیت‌های ورزشی نیز در بسیاری از فضاها تعلیق شود.

وی ادامه داد: رشته ورزشی فوتبال نیز همانند خیلی از رشته‌ها در چند ماه اخیر تعطیل بود و جز مواردی محدود آن هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تیم‌های لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم فوتبال کشور فعالیت داشتند.

رئیس هیأت فوتبال استان همدان با اشاره به آغاز فعالیت‌های فوتبالی استان همدان افزود: در راستای آغاز مجدد تمرینات و مسابقات فوتبال استان همدان جلسات متعددی با رؤسای هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها، مدیران باشگاه‌ها و مربیان برگزار و در نهایت با پیگیری‌های انجام شده از ستاد مقابله با کرونا در استان همدان مجوز فعالیت در اماکن روباز را اخذ کردیم.

وی عنوان کرد: در اختیار قرار دادن زمین توسط هیئت فوتبال به باشگاه‌ها به منظور برگزاری تمرینات وابسته به واگذاری این اماکن توسط اداره کل ورزش و جوانان به این مجموعه است و به محض وقوع این حالت، با برنامه‌ریزی‌های مناسب در کوتاه‌ترین زمان تیم‌ها می‌توانند از آن بهره ببرند.

صوفی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی انجام شده سعی شد در کنار اخذ مجوز برای رشته فوتبال، رشته فوتسال را نیز به چرخه فعالیت بازگردانیم بیان کرد: مسابقات فوتبال استان همدان به دلیل وجود محدودیت‌های بهداشتی و زیرساختی به صورت مجتمع و تک حذفی برگزار خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: به منظور تحقق وعده‌ها در برنامه‌های ارائه شده تمام مسابقات در رده‌های پایه به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت فوتبال استان همدان با اشاره به استفاده از ظرفیت مربیان و بازیکنان بومی برای تیم‌های استان همدان گفت: داشتن تیم در لیگ‌های کشوری حائز اهمیت است و در کنار این موضوع سعی شده به بهترین شکل از مربیان جوان و با دانش و همچنین بازیکنان مستعد بهره ببریم.

وی افزود: با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در استان همدان در حوزه‌های اعتباری و پشتوانه‌ای از منافع تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ ۲ حمایت خواهیم کرد و تیم پاس نیز در همین راستا مورد حمایت مجموعه مسئولان استان است.

صوفی با اشاره به نامزد شدن همدان به عنوان شهر فعال در حوزه ورزش بیان کرد: شهرداری همدان در کنار فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی اقدامات ویژه‌ای در زمینه حوزه ورزش شهروندی، محلات و تأمین زیرساخت‌های لازم در این حوزه انجام داده و همین مسئله باعث شده در کنار شهرداری یزد به این مهم نائل شود.

وی خاطرنشان کرد: ۲۱ زمین ورزشی در نقاط مختلف همدان ساخته شده و وجود زمین‌های مناسب و استاندارد باعث خواهد شد مردم در رده‌های مختلف سنی اوقات فراغت خود را در این فضاها سپری کنند و ناهنجاری‌های اجتماعی و ارتکاب بزه کاهش پیدا کند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما